Facebook Sayfa Tarayıcısı

Facebook ta istediğiniz her ürün, nesne, film, müzik, sanatçı vs. için birden fazla sayfa bulunmakta. Bu sayfalar sırf bizler beğensin diye açılıyor. Bizde tabi kıramıyoruz hepsini beğeniyoruz. 

Facebook ta sayfa beğenmenin bir çok yolu var. Mesela video izlerken sol üst köşede çıkan linke tıkladığımızda videonun bulunduğu sayfayı beğenmiş oluyoruz. Eğer Facebook hesabınız açıkken verilen siteye girdiğiniz zaman, sizin isteğiniz dışında istemediğiniz sayfaları da beğenmiş olabiliyorsunuz. 
Bu beğenme olayı ne kötü ne de iyi bir şey. Beğensen de olur beğenmesende. Ama bu olayı abartanlar var. Bkz.


Resimden de anlaşılacağı üzere bu işin mübtelası olanlar var. Bu kişiler için güzel bir haberim var. Facebook Sayfalarını Keşfet. Bu sayfa sayesinde istediğiniz her sayfayı beğenebilir ve beğenmekten vazgeçebilirsiniz. Üstelik kategorilendirilmiş.

Yapmanız gereken Facebook Sayfalarını Keşfet linkine tıklayıp, sayfa beğenme ve beğenmeme işlemine başlayabilirsiniz. Ayrıca beğendiğini sayfaları da düzenleyebilirsiniz.


Arama Sonucları: facebook sayfa beğenme, sayfa oluşturma, sayfa açma, facebook pages, facebook sayfa düzenleme, sayfa silme, facebook sayfa oluşturma, facebook sayfa yönetmek, Facebook Sayfalarını Keşfet, facebook istenmeyen sayfalar

Yorumlar