Kullandığım template

Uzun zamandır eğer beni takip edenler varsa bilirler, bu temayı kullanıyorum. Bu temayı neredeyse bir ay önce falan buldum. Renkleri ve tasarımı hoşuma gitmişti. Gördüğüm zaman "işte bu template tam benim siteye göre" dedim. Neyse temeyı indirdim bloguma yükledim. Sorunsuz bir şekilde çalıştı. Daha çok hoşuma gitti. :) Çünkü bazı templateleri yüklediğim zaman, xml tabanlı olduğundan javascript dosyaları silinmiş oluyor ve tema bozuk şekilde çalışıyordu.

Temanın ismi Liven. Bu ve buna benzer bir çok temayı premiumbloggertemplates adresinden indirebilirsiniz.Bir çok template olduğu için bulması biraz uğraştırır. Liven Blogger Template için bu adresten direkt olarak ulaşabilirsiniz. Orjinalinde sidebar kısmında share butonları ve anasayfada Featured Content Slider bulunmaktaydı. İlk başlarda güzeldi ama sonradan sliderin gereksiz olduğunu gördüm. Aynı zamanda share butonlarının. Bunları kaldırdım. Şimdi daha güzel oldu sanki dimi? Tavsiye ederim bu temayı.

Yorumlar

  1. Tema böyle güzel. Kullanmaya devam etmelisin bence. Başarılar dilerim, bundan sonra takipteyim.

    YanıtlaSil
  2. Yorumunuz için teşekkür ederim. Temayı biraz değiştirmem gerekicek. Yorum kısmını falan. Sitenizdeki ipuçlarını deniyorum. Bakalım güzel bir sonuç çıkacak inşallah.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Lütfen yalnızca yazı ile ilgili yorumlar yazın.Yazının konusu dışında iletmek veya sormak istediğiniz bir şey varsa iletişim formunu kullanın.