Google+ paylaşımlarını facebook ve twittera gönder

Google + nın eksikliklerinden biri olan diğer sosyal ağlarla bağlantı kurma özelliği bildiğiniz gibi hala yok. Ama bu sürekli olmayacağı anlamına gelmez. Bunu fırsat bilen Zane Claes bir çözüm geliştirmiş. Google + paylaşımlarınızı Facebook ve Twitter profilinizde yayınlayan bir uygulama. Aslında çok zor bir sistemde değil hani. Çoğu uygulamada olduğu gibi bu da Google Chrome ile çalışmakta.Yalnız ona entegre edebilmekteyiz. Şimdi nasıl olduğuna geçelim.

 • Bu adrese Google Chrome dan girmiş olmanız gerekiyor. Sonrasında Step 1: Get the Google Chrome Extension başlıklı kutucuk içerisenden uygulamayı ttarayıcımıza entegre ediyoruz.
 • Şimdi iki adım var. İster Google+ hesabınza kayıt olurken kullandığınız e-mail (yani gmail adresiniz) ya da direkt olarak Goole+ hesabınıza giriş yapmanız. Size kalmış. • Son adımda ise Facebook hesabınıza site üzerinden giriş yapmanız.. Giriş yapıp uygulamaya izin vermeniz gerekmektedir.

Şimdi uygulamayı tarayıcımıza ve sosyal ağlarımıza entegre etmiş olduk. Peki sonrası.. Orası da çok basit gelin görelim.

Google plus hesabınıza giriiş yaptığınıza navbara eklenenleri göreceksiniz.


Facebook ve Twitter butonları eklenmiş olacak. Butonlara tıklayarak tekrar giriş yapmanız gerekicek.  Geldik son adıma. 

Paylaşım yaparken içerik eklediğimiz bölümede iki buton eklenmiş durumda. Burası isteğe bağlı işte o kadar işlemi yap ama o iki buton aktif değilse diğer ağlara bağlantı kalmıyor. Paylaşım yaparken sadece üzerine tıklamanız yeterli facebook ve twitter butonlarının.


Eğer hepsini doğru bir şekilde yaptıysanız uygulama çalışacaktır. Yararlı bulduysanız yorum yazmaktan kaçmayın. Görüşünü belirt işte arkadaşım.


Arama sonuclari: goole twitter facebook bağlanti kurma, facebooku her yere bağlama, google+ paylaşımları facebook ve twitter da gösterme, yayınlama, sosyal ağlar arası bağlantı, google+ ve facebook bağlantısı kurmak, twitter da google plus paylaşımı yapmak, facebook, twitter, google+, google plus, Google+ paylaşımlarını facebook ve twitter a göndermek

Yorumlar

 1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 2. Mükemmel teşekkürler.Facebook + Twitter + Friendfeed = +1Google
  Google herşeyin en iyisini düşünür.

  YanıtlaSil
 3. üşenmeyip yazdığın için teşekkürler. : )

  YanıtlaSil
 4. Teşekkürler. Yararlı olduysa ne mutlu :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Lütfen yalnızca yazı ile ilgili yorumlar yazın.Yazının konusu dışında iletmek veya sormak istediğiniz bir şey varsa iletişim formunu kullanın.