Güzel Bir Haftsonu


Yaz okulu için gittiğim Afyon'a daha pek alışmış değilim. Aslında memleketim ama pek merkezinde kalmadığım için alışamadım. Abi şehirde yaşamak bir yöne güzel yani iç açıcı :) , bir yöne ise hiç de iç açıcı değil. Efenim şimdi tamam bir sürü insan var kızlar falan güzel millet alemlere akıyor takılıyor. Ama ses, gürültü, kalabalık, trafik, arabaların trafikte beklerken bastıkları korna sesleri kafamı şişirdi. Abi 2. haftadan bıktım ya o derece. 

Neyse efenim pazartesi günü dersim olmadığını öğrenir öğrenmez, atladım arabaya. Benim o sessiz sakin kuş cıvıltılarının olduğu mis kokulu köyüme, kısa süreliğine de olsa geri dönüş yaptım :) Köy gibisi var mı ya ? Ne araba sesi var ne korna sesi var, küfül küfül rüzgar esiyor. Al çayını kahveni çık balkona kuş seslerini dinle. Bende bunları yapmadan önce yazayım dedim. Oh bee sonunda evdeyim :) Neyse efenim ben fazla uzatmayayım çay soğuyacak yoksa ;) Herkese Güzel ve mutlu hafta sonları diliyorum. Sağlıcakla kalın.

Yorumlar

Yorum Gönder

Lütfen yalnızca yazı ile ilgili yorumlar yazın.Yazının konusu dışında iletmek veya sormak istediğiniz bir şey varsa iletişim formunu kullanın.