twitterdaki yazıları facebook'ta gösterme

Twitter’da yazdığınız iletilerin anlık olarak Facebook Profilimizde veya sayfalarımızda nasıl yayınlandığını anlatacağım. Bunun için bir sürü uygulama varken en hızlısı ve en güveniliri tabi ki Twitter’ın orjinal Facebook uygulaması.

http://www.facebook.com/twitter/ bu adresten uygulamayı kabul ederek twitter hesabınıza giriş yapıp twitter uygulamasına izin verin..

Sonra twitter hesabınızı hangi sayfalara yada profilinize bağlamak istiyorsanız Twitter'a Bağlan düğmesine tıklayın.


Artık attığınız twitler facebook sayfalarınızda yayınlanacak. 

Eğer twitlerinizi prolinizde yayınlamak istiyorsanız http://apps.facebook.com/twitter/ adresinden twitter uygulamasını kullanarak Twitter’a giriş yapıp kullanabilirsiniz. Profil kutucuğunu işaretlemeniz gerekiyor. Sonrasında Twitter'da yazmış olduğunuz twitler Facebook profilinizde de yayınlanacaktır.


Arama sonuclari: twitter iletilerini facebookta yayınlama twitter facebook bağlamak facebook da yazılanlar twitter da da olsun facebookta twitter uygulaması twitterdaki yazıları facebookta gösterme twitter yazıları facebook twitter yazılanlar facebook nasıl twitter yazilarini bloggere yayinlama twitter profilimi facebookta yayınla twitter yazılarını facebookta yayınlama Twitter İletilerinizi Facebook'ta Gösterin

Yorumlar