Facebook Chati eski haline getirmek

Facebook hayatımızın bir parçası olmayı başardı. Hiç internet kullanmayı bilmeyen insanların bile Facebook hesabı var. En küçüğünden en büyüğüne kadar. Bu kadar tanınan ve yaklaşık 700 milyon kullanıcısı bulunan bu sosyal ağ kendi çapında sürekli değişikliklere gidiyor. Bu olay ne kadar kullanıcıların canını sıksa da vazgeçemiyorlar bu sosyal ağdan. 

Son zamanlarda göze çarpan değişikliklerden biri de sohbet penceresini sağ tarafa sabitleyip, içerik kısmını sola kaydırmak oldu. Çoğu kullanıcı tarafından sevilmese de bu özellik, kullanılmaya mahkum oldu. Bu kadar kullanıcısı olan bir sosyal ağ için çeşitli alternatifler geliştirenler elbette fazla sayıda. Bu özellik için de bir çözüm geliştirmişler. Tarayıcınıza kurduğunuz küçük bir eklenti sayesinde bu yeni özellikten kurtulabiliyorsunuz. En popüler tarayıcılar olan Firefox, Chrome ve Opera için geliştirilmiş bir uygulama. 

İşte o eklentilerin adresleri : 

Chrome : https://chrome.google.com/webstore/detail/bfipfkeoidmndggnnpobeenlamiclald
Firefox : https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/fb-chat-sidebar-disabler/

Arama Sonuclari: chati eski haline dondurmek,chati eski haline getirmek,coder,eski chate dondurmak,facebook,Facebook chat eski haline cevirme,facebook chati eski haline cevirmek,coder,programlama,

Yorumlar