Fotokritik Eklentisi


Fotoğrafla haşır neşir olanlar bu siteyi bilirler. Amatöründen en profesyoneline kadar fotoğraf tutkunları bu sitede çektiği fotoğrafları paylaşıyorlar. Gerçekten etkileyici ve bir o kadar da başarılı fotoğraflar var bu sitede. Amacım burada siteyi tanıtmak değil. Site zaten çoğu kimse tarafından tanınmakta. Benimde bu sitede bir portfolyom var. Pixel yönünden fakir, noise yönünden zengin fotoğraflarımdan oluşur. Şimdilik bir makinem bile olmasa da elimden geldiği kadar, görebildiğim kadar fotoğraf çekmeye çalışıyorum.

Fotokritik güzel bir eklenti yapmış. Aslında kendisinden bekleneni yapmış.Fotoğraf sitesi olarak bu tür eklentiler her zaman olur. Fotokritik daha yeni hayata geçirdiği bu eklentiyi kullanıma sundu. 

Seçtiğiniz kategorilerdeki fotoğrafları sitenizde yayınlayabiliyorsunuz. Kendi portfolyouzu, fovori fotoğraflarınızı, günün fotoğraflarını veya istediğiniz kategori altındaki fotoğrafları sitenizde gösterebiliyorsunuz. Eklenti boyutları 210px ve 510px şeklinde 2 adet ama boyutlarını kodların arasından ayarlayabilirsiniz. 

Fotokritik eklentisi için tıklayın.

Yorumlar