Temayı Değiştirdim

Bundan önceki tema baya bi sıkmıştı. Tamam gri güzel ama artık boğmaya başladı. Değişikliğe gitmenin vakti geldiğini anladım. Değiştireyim dedim.

Sürekli tema sitelerini dolaşır dururum. Hoşuma gidenleri arşivime eklerim. Dün şöyle bir arşivime baktım. Bu tema gözüme çarptı durdu. Önce deneme blogumda denedim. Birazcık kullanır gibi yaptım. thumbları falan ayarladım. Güzel oldu. Tabi eski temaya göre biraz zahmetli olacak ama güzel olsun zahmeti önemli değil benim için. 

Temanın header bölümüne reklam alanı ekledim. Alt tarafında sayfalar var. En sağ tarafında yeşil butona da kategorileri ekledim. Sonra sidebar da tab menü var. Blog kayıtlarında otomatik olarak kısatlması falan var. Devamını oku özelliği yok. Zaten böyle daha güzel. Ha bir de navigasyon yok onu ekleyeceğim. Footer bölümü baya yüksek. Orası da güzel. Şimdilik anlatacaklarım bu kadar. Kullandıkça hoşuma gitmeyen yerleri değiştirebilirim. Ek özellikler de ekleyebilirim. 

Bundan önceki tema hakkında yazmıştım. Bakmakta fayda var.

Sağ tarafa bi anket yapacam. Temayı nasıl buldunuz diye, görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim. Takip eden herkese teşekkür ederim. Hayırlı iftarlar. 

Yorumlar