CES 2012 Yeni Akıllı Telefonları Tanıttı

Akıllı telefonların, tabletlerin, ultrabookların, yeni teknolojilerin tanıtıldığı CES 2012 bu sene herkesi gerçekten etkiledi.

Tanıtılan bu ürünlerin birçoğu hakkında çeşitli söylentiler ortaya atıldı ve ürünlerin resimleri internet aleminde paylaşılır duruma gelmişti. Bu seneye geldiğimizde bu ürünler resmi olarak CES 2012 fuarında de tanıtıldı. Akıllardaki soru işaretleri çoğunlukla giderilmiş oldu.

Akıllı telefon denilince akla gelen Android oluyor. Fuarda da özellikle android işletim sistemine sahip ve 4G teknolojisine sahip telefonlar dikkatleri üzerine topladı. Hepsi birbirinden ince ayrıntıya sahip bu akıllı teknolojiler izleyenleri büyüledi diyebilirim. Benim dikkatimi çeken ise Samsung Galaxy Note oldu. Ekran boyutu ve çözünürlüğü gerçekten etkileyici.

Resimlerden de göreceğiniz gibi Nokia, Samsung, Motorola gibi telefon firmalarının dışında, bilgisayar üreticileri de bu işe soyunmuş ve akıllı telefonlarını tanıtmış. Buyrun hep beraber görelim yeni akıllı cihazları.

Nokia Lumia 900

Samsung Galaxy Note

HTC Titan II

Huawei Ascend P1 ve P1 S

Intel Medfield Konspet

Lenovo K800

Motorola Droid 4

Motorola Droid Razr Maxx


SonyEricsson Xperia S ve Xperia Ion
Siz hangisini beğendiniz ?

Yorumlar

  1. Benim Tercihim Nokia N9

    YanıtlaSil
  2. Keşke adınızı yazsaydınız. Bende bir Nokia kullanıcısıyım. Ama Samsung ilgimi çekiyor son zamanlarda.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Lütfen yalnızca yazı ile ilgili yorumlar yazın.Yazının konusu dışında iletmek veya sormak istediğiniz bir şey varsa iletişim formunu kullanın.