Facebook Zaman Tüneli Kapakları

Facebook'un yaptığı değişiklikler artık büyük bir ilgi görmüyor. Hem kısım kısım uygulanıp hem de facebook bu değişiklik olayını abarttığı için kullanıcılar pek tuhaf karşılamıyor. Ama son yapılan büyük değişikliği yani zaman tünelini (timeline) kimi kullanıcılar beğendi kimi kullanıcılar da beğenmedi. Ben beğendim çünkü istediğiniz tarihe gidebiliyorsunuz. 

Daha zaman tünelinin ne olduğunu bilmeyenler var. Biraz önce bahsettiğim kısım kısım uygulandığı için kullanıcıların bu olaydan haberi bile yok. Kullanıcılara sorulmadan profilleri zaman tüneline geçirildiğinde haberi olacak ve belki beğenecek belki de beğenmeyecekler.

Zaman tünelinize girenlere istedğiniz resmi göstermek sizin elinizde. Bunun içinde Zaman tünelinize kaak fotoğrafı eklemeniz gerekmektedir. Bunu Zaman tünelini tanıyalım adlı yazımdan bulabilirsiniz. Zaman tüneli kapak resimlerini aşağıdan seçebilirsiniz.

Arama sonuçları: facebook zaman tüneli kapakları, facebook kapaklari, zaman tüneli kapaklari, zaman tüneli kapağı yapma, kapak fotoğrafları, En güzel kapak fotoğrafları,  zaman tüneli kaldırma, zaman tüneli kapak,  zaman tüneli kapak fotoları, facebook zaman tüneli, facebook zaman tüneline nasıl geçilir, facebook zaman tünelinden çıkma, zaman tüneli kapak boyutu, facebook zaman tüneli kapak boyutu, kapak boyutu

Yorumlar

Yorum Gönder

Lütfen yalnızca yazı ile ilgili yorumlar yazın.Yazının konusu dışında iletmek veya sormak istediğiniz bir şey varsa iletişim formunu kullanın.