Bim GSM İşine Karışıyor


BİM telekomünikasyon  işinede el atıyor!. Bimcell hatları bu hafta içinde satışa sunuluyor.. Avea altyapısını kullanacak olan bimcell muhteşem kampanyalar ile akın akın geleceğini duyurdu. Bu saatten sonra avea, türkcell ve vodafone varken ne denli tutulur bilemem ama yapacağı kampanyalar ile satış yapabilir diye düşünüyorum. Hemen detaylara geçelim:


BİMCELL HAT FİYATLARI
Bimcell hat fiyatları belli oldu. Bimcell hat fiyatları biraz pahalı olmuş bence bimcell hatlar 49tl‘den satışa sunulacak. Ancak içinde kontör olmayacak. Kontör yükleme tıpkı diğer hatlarda olduğu gibi 5,10,20,30TL şeklinde olacak. Bimcell fiyatları ile şimdiden tepki almaya başladı bile!

BİMCEL HAT TARİFELERİ:
Sizin için araştırıp Bimcell hatlar ile ilgili detaylı bilgiler buldum. Bu bilgiler ne denli doğru orasını bilemem ancak bildiğim bilgileri sizlerle paylaşmak istedim..

KONUŞMA: Bimcell hatlarda her yöne 6 saniye konuşmak 1kuruş olarak belirlenmiş. Yani 1 Dakikası 10 Kuruş olarak bence gayet ucuz bir de her yöne:). Konuşma yönünden bimcell bir çığır açacak gibi görünüyor..

SMS PAKETLERİ: Bimcell sms paketleri biraz kazık olmuş. 100 smslik bir paket 4 TL olarak belirlenmiş ancak ilerde nasıl bir kampanya veya paket karşımıza çıkar bilemeyiz açılış için iyi deyip geçiyoruz..

İNTERNET PAKETLERİ: Bimcell İnternet Paket ücretleri :

100 MB : 8 TL.
500 MB : 9 TL.
1 Gb : 14,50 TL.

Olacakmış. İnternet paketleri de biraz tuzlu olmuş gibi :)

BİMCELL ÇAĞRI MERKEZİ :

Bimcell Çağrı Merkezi  Numarası : 444 4 551 ‘dir. Çağrı merkezini aramak 0,40 kuruş olarak ücretlendirilecek ve telefon kapanana kadar ne kadar konuşursanız konuşun 0,40 Kuruş ödeyeceksiniz.

BİMCELL TL YÜKLEME:
Bimcell TL Yüklemeleri bim satış mağazalarından ve kredi kartı ile çağrı merkezlerinden yapılacak. TL paketleri 5,10,20 ve 30 TL şeklinde olacak. Hattımıza 3 ayda bir 5Tl yüklememiz açık kalması için yeterli olacak.. Yüklemediğimiz takdirde ise 3 ay içinde dış aramaya kapatılıp 9 ay sonra ise hat iptal ediliyor..

BİMCELL NE ZAMAN ÇIKIYOR?:
Bimcell hatları bugün resmi olarak bim çalışanlarına satışı yapıldı. Ancak halka açılışı 09.03.2012 tarihinde yapılacak. Ben bugün bime sorduğumda perşembe günü yani 8′inde gelir demişti. yani arada birgün var siz genede 9′unda gidin belki perşembe günü heryere gelmeyebilir..NUMARALAR 551 İLE başlayacak.

Kaynak: http://www.masterthone.net/bimcell-hatlari-satista.html

Yorumlar

 1. ) Yoou oЬtain 5 "100 % free tissues" wіtɦ which to worҝ, whеre you ccan position nearly
  anyy simple note ʏou'd like, and yourѕelf
  mayy bring people playing cards bacck оn tߋ columns any time carrying out will Ƅe court.

  After yօu have downloaded tthe 100 % free card games, үou'll
  bee ablе toօ aunch the games in yоur cοmputer
  ɑnd either play itself or even uuse witɦ tɦe pc.
  ѡhat exactly іs size, coloring, quality, minimize օf a rock, and sߋ on.

  Stߋp by my web site :: download spider solitaire

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Lütfen yalnızca yazı ile ilgili yorumlar yazın.Yazının konusu dışında iletmek veya sormak istediğiniz bir şey varsa iletişim formunu kullanın.