Yenilikler..

Uzun süredir hatta bayağı bir uzun süredir buralarda değildim. Ne kadar boş vaktim olsa da vakit bulup bloğuma yazamıyordum. Evi taşıdım, interneti kapattım, işlerin yoğunluğu falan filan derken üstüne bir de alan adının süresi dolmasın mı ? her şey üst üste geldi. Ben de bloğumu kaderine bıraktım. Gördüm ki çöp olmuş bir kenara atılmış. Aylardır kimseler yakınından bile geçmemiş. Artık buna dur demenin zamanı geldi de geçiyor bile. Ben bu bloğu açarken böyle düşünmemiştim. Ama inişler de olacak çıkışlarda. Şimdiye kadar yalnız olan bloğumu eski günlerine döndürmeye karar verdim.

Öncelikle eskiye ait bir iz kalmaması için yaptığım temayı kaldırdım ve yeni temayı yükledim. Sade ve güzel. Artık bu temayla yayın hayatımda yeni sayfa açacağım bloğuma. Sonrasında ise eski alan adımı tekrardan alıp yine yeniden devam edeceğim. Özlemişim be yazmayı :) Ben yokken bakalım neler değişmiş neler olmuş öğreneceğiz. Iphone 5 çıktı onu biliyorum.. 

Yorumlar

Yorum Gönder

Lütfen yalnızca yazı ile ilgili yorumlar yazın.Yazının konusu dışında iletmek veya sormak istediğiniz bir şey varsa iletişim formunu kullanın.