İsmimize T.C Ekledik Bize Düşen Görevi Yaptık !

Biz halk olarak çok çabuk galeyana gelen bir millet olduğumuz apaçık ortada. Bir kaç kişinin gündemden faydalanarak yarattığı bu olay malumunuz çok çabuk yayıldığı gibi gündeme Şak ! diye oturmuş durumda. Siyasetle ilgim olmadığı gibi böyle milli değerlerimizi kullanarak, zayıf halkımızı etkilemenin alemi yok ! Hayır Önce yaptığın şeyin aslı astarı nedir bi araştır. Kukla olmayalım lütfen. Rica ediyorum. Çok çabuk gaza geliyoruz. Sen devlet kurumu değilsin isminin başında T.C ibaresi yer alsın. Sen Türk vatandaşısın Türk gibi ol, Türk gibi davran. T.C yazınca hangi siyasi partiye üye oluyorsun ? Sorarım size. Türkiye vatandaşı olduğun isminin başında T.C ibaresinin olmasıyla belli olmaz!


Resimde gördüğünüzü yorumlayınız.

Bundan önce yaşanan bu tür olaylar hala devam ediyor ve hala aynı şekilde katılan bir çok insanımız var. Bu sadece medyaya malzeme olur. Başka bir şey olmaz. Lütfen duyarlı olalım (araştıralım). 

Allah bizlere de akıl fikir nasip etsin.. 

Yorumlar

  1. evet tamamiyle çok doğru. iki harf koyunca öyle herşey olup bitmiyor. malesefki çok çabuk galeyana geliyoruz ve insanlar bu huyumuzu bildikleri için istedikleri yöne çekiyorlar bizi. bende sorarım milli manevi değerlerimize ne kadar sahip çıkıyoruz acaba. bilimiz tamamiyle yozlaşmız, dini değerlerimize sahip çıkmıyoruz ve tam bir akıl tutulması yaşıyoruz. acaba türklüğün neresindeyiz. biraz ecdadı araştırmak lazım anlamak lazım bi ozaman bakalım kendimize hakiki türk kimdi acaba. böyle şekilcilikten çıkıp biraz hal diliyle hareket etmek gerekir bence. Rabbim bize yardım etsin dışardada içerdede mütiş oyunlar oynanıyor ve bizler uyuyoruz.

    YanıtlaSil
  2. Ortada bişeyler dönüyor. Türkiye nereye gidiyor bu ülkeye ne oluyor. Bilinmezlikler çoğalıyor.

    YanıtlaSil
  3. Ayşe hanım internet gibi bir şey varken her şey ortada iken hala bilinmezlikler var demek ancak ya saflık ya da kasıt... Aynı mevzuuda bu düşünceden daha ağırını ben yazmıştım, bunun bir oyun olduğunu araştırmadan milletin sürü olmaması gerektiğini yazmıştım. Arkadaşım sağolsun delil koymuş. Daha bilimsel olmuş, ben komplo teorisi olarak anlatmıştım. Ayşe hanım size tavsiyem DEZENFORMASYON SAVAŞLARI nasıldır bir araştırın. Sadece sizin gibilerin kafalarını karıştırmaya yaradığını bilin... Bilirseniz nereye gittiğini de bilirsiniz. Görün ama bakın, baktığınız yer pencereniz olmasın, uydudan da bakın, yani geniş açı bakın. Ya çoban olun ya sürü... Hangisi iseniz karar verin. Biraz gizem oldu çözebilirseniz beni anlarsınız. Teşekkür ederim Admin kardeş. Birilerine SÜRÜ diye hakaret edenlerin SÜRÜLÜKLERİNİ İSPAT ETTİĞİN İÇİN...

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Lütfen yalnızca yazı ile ilgili yorumlar yazın.Yazının konusu dışında iletmek veya sormak istediğiniz bir şey varsa iletişim formunu kullanın.