Telefon Sevdası..

Günümüzde bir çok telefon farklı özelliklerde piyasada mevcut. Ama fiyatları da maşallah iki bin tl civarında. Alıym diyorum ama sonra sıkılmaktan korkuyorum. Ne bileyim bi telefonu uzun süre kullandıktan sonra sıkılıyorum. Maymun iştahlımıyım neyim. İki üç tane falan aldım değiştirdim. Bir türlü uzun soluklu kullanamadım. Özellik ve güncelleme bakımından değil, ne bileyim sıkılıyorum o telefondan. Şimdi ise yine döüp dolaşıp Blackberry e geldim. Sıkılsam da kullanıyorum artık. Şimdilik bekliyorum bekliyorum bakalım, İphone 5s fiyatları düşerse diye. Bir de iphone deniycem. tasarımı falan hoşuma gitmiyor değil aslında. Ekranı geniş olmayabilir fakat ben zaten pek hoşlanmıyorum büyük ekranlı telefonlardan. Büyük ekran istesem tablet alırım. 

Kullandığım blackberry nin ise şıkır şıkır mail almasını seviyorum. Şıkır şıkır ama. Klavye falan davar iyi yani :) Ama çok farklı teknoloji özürlü gibi. Diğer telefonlar ilerlerken bu ileri değil sürekli geri gidiyor. Hatta beraber gidiyoruz. Benim ne suçum var di mi ? Daha önce de Blackberry Pişmanlıktır ! başlıklı bir yazı yazmış v düşüncelerimi dile getirmiştim. Ama neden şimdi blackberry kullanıyorum bilmiyorum. Kendime çok şaşırıyorum. Sanırım bu iki oldu üçüncüsünde hayırlısı bakalım ;) 

Valla ne yazıym derken kafamdaki telefon karmaşası geldi aklıma. Hiç bilgi dolu olmasa da tıkır tıkır yazdım bişiler. Ama sizin blackberry hakkında ki düşüncelerinizi de merak etmiyor değilim. 

Yorumlar