Bloğun Geleceği İçin Ufak Bir Düzenleme

Tertemiz bir sayfa

2011 açtığım bloğum yıllardır garip bir şekilde devam ediyor. Korkarım ben yaşadıkça devam edecek. Fakat böyle düzensiz değil. Düzensizlikten kastım, alan adının değişmesi, içeriğinin saçma olması -ilk açtığım zamanlar saçma sapan bir sürü içerik var ve hala silmedim- ve uzun süredir bir şeyler yazmamam.
Şimdi blog yazmaya devam etmeden önce bir takım oldukça gereksiz yazıları temizleyeceğim. Bu yazıları silmeyip arşivleyeceğim. Bunlar benim için ne kadar gereksiz de olsa bir hatıra. Sonrasında ağırlıklı olarak, başımdan geçenleri, duygu ve düşüncelerimi, okuduğum kitaplar, izlediğim filmler, dinlediğim müzikler ve keyif aldığım hobilerimi buraya yazacağım. Kategoriler zaman içerisinde eklenebilir veya silinebilir. Sözün özü bloğu bir kategorilendirip bir düzen içine sokacağım. 
Önceleri az da olsa takip edenler okuyanlar vardı. Tabi sonra kayboldu bu okuyucular. Ben bile girmeyince okuyucu ne yapsın burada değil mi ? Özgün bir blog olduğu müddetçe birileri okur diye düşünüyorum. kişisel bir blog olduğu için çok bir şey beklemiyorum. 
Şimdilik yazacaklarım bunlardan ibaret. Vakit kaybetmeden işe koyulma vakti. Zaman sudan hızlı akıp gidiyor. Bu arada bir zamanlar severek kullandığım sloganım " akıp giden zamandan notlar..." bloğumu tanımlar. 
Bloğun şimdi ve gelecekte anlam kazanması için düzenli ve samimi olarak blog tutmaya devam edeceğim.

Yorumlar