Hakkımda

1
2011 yılından beri Afyonda yaşıyorum. Hayatta güzel anılarım, güzel arkadaşlıklarım, on numara dostluklarım oldu ve hala da devam ediyor. Yaşamayı seven hayattan zevk alan birisiyimdir. Naçizane ben aşağıdaki fotoğrafta göründüğüm gibiyimdir. Aradan geçen uzun yıllara rağmen pek değişiklik olmamıştır. Sadece sakallarımı şekilden şekile sokarım. Bu olayda tanınabilirliğimi fazla etkilemez ve sadece imaj değişikliği olur.

Blog hayatım üniversite dönemlerinde baş göstermeye başladı. Blogspot altyapısıyla, “kişisel web günlüğü” sloganı ile ilk bloğumu oluşturdum. İyisiyle kötüsüyle 3(üç) yıl bir şeyler paylaşarak devam ettim. Şimdi ise wordpress ile devam etmekteyim. Yine aynı sayılabilecek slogan ile: Akıp giden zamandan notlar..

Boş vaktim olursa güzel kitap okurum. Seyehat etmek hayatta en sevdiğim aktivitedir. Ayrıca tüm dünyayı gezmek gibi ulaşılmaz bir hayal içerisindeyim yaşım kemale erdiğinden beri. Motor kullanmak benim için tutkudur, heyecandır. Hele ki grup halinde motorla seyehât etmek önceliklerim arasındadır. Galatasaraylıyımdır. Marka tutkum yoktur. Beğendiğim hoşuma giden şeyler her zaman ilgimi çeker.

Çalışma ve Eğitim

Halen devam eden bir okulum var ve bitirmeye pek niyetim yok gibi görünse de, öyle değil. Üniversite hayatım çok fazla renkli geçmedi açıkçası. Çok fazla bir aktivite yaşamadım okul hayatım boyunca. O yüzden örgün öğretimi bırakıp açıktan devam etmekteyim. İş hayatında ise özel sektörün zorluklarını bizzat çok sert atmosferlerde yaşadım. Bu deneyim beni kendi işimin patronu olmaya yönlendirdi. Şimdi güzel hayallerle kendi işimin patronuyum. Bundan sonrası için tek hedefim kurduğumuz şirketi alabildiğine genişletip zirvede bırakmak. Daim olur inş.

Teknik Bilgiler

 İlk olarak bilgisayar benim okuma sebebimdir. Bölümlerimi hep onun üzerine seçtim ve öyle okudum. Açıkçası pek katkı sağlamadı bana. İnsan ne öğrenirse kendisi öğreniyor. Birisi sadece size akıl verir. Tasarım ve grafik ilgi alanımdır. Bunun için okudum diyebilirim. Lakin okulun erken bitmesiyle iş hayatına atılmam, kendimi geliştirmemi baya bi etkiledi. Ben hep eksik kaldım. Millet jquery ile göz boyayan scriptler yaparken ben blogspot teması aramakla meşguldüm. O yüzden birazcık eksiğim bu konuda. Şimdi ofiste bu konular üzerine yoğunlaşmış durumdayım.

Yorumlar